Подробно
З жовтня у школах Дніпропетровщини зявилися електронні журнали та щоденники.Украина, Днепропетровск и область | Местные новости | 07-10-2011 18:47 | «11 канал» Днепропетровск > Вести от этого источника
Всі оцінки в Інтернеті. З жовтня у школах Дніпропетровщини розпочався пілотний проект тут впроваджують електронні журнали та щоденники. Відтепер всі дані зі звичайних паперових класних журналів та учнівських щоденників заносять до спеціальних електронних баз даних. Батьки під своїм логіном та паролем в інтернеті можуть перевіряти, окрім оцінок, відвідування дитиною занять, домашнє завдання та навіть дізнаватися тему кожного уроку. Щоденник та класний журнал. З покоління в покоління серед школярів передавалася інформація про те, як позбутися незручних оцінок. Щоденник можна було забути або загубити, у журналі щось підправти. Інтернет поклав цьому край. У дніпропетровському ліцеї № 61 вже тиждень призвичаюються до нового формату роботи. Як і в більшості міських шкіл, тепер тут все від оцінок до домашнього завдання заноситься у віртуальний класний журнал та віртуальні щоденники. Для електронних журналів та щоденників в Інтернеті є спеціальні сертифіковані Міносвіти програми. Побудовані вони за принципом соціальних мереж. Тут учні і вчителІ також спілкуються та діляться новинами. Проте оцінки школяра можуть бачити тільки його батьки. Керівництво навчального закладу у захваті. За словами директорки, віртуальні журнали та щоденники зроблять якіснішим контроль за рівнем знань та дисципліною. Найскладніше із нововведенням вчителям старшого покоління. Василина Білошенко викладає у школі англійську вже сорок років. Для того, аби освоїти нові програми, спеціально навчалася компютерній грамотності. Крім того, каже: занесення даних в Інтернет на додачу до заповнення паперових журналів та щоденників виявилось серйозною роботою. Та на зарплатні це не відбилося. Ситема віртуальних щоденників та журналів запрацювала у шістдесяти трьох школах Дніпропетровської області. В усіх інших повним ходом триває підготовка для її впровадження. Рівень конфіденційності інформації та захисту від зламу, запевняють, високий. Втім, про паперові щоденники та журнали забувати поки не слід. Саме вони є першочерговими документами та основою для атестату. Источник: «11 канал» Днепропетровск | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДнепропетровск![]() |
Добавить комментарий к новости "З жовтня у школах Дніпропетровщини зявилися електронні журнали та щоденники."